Vzhledem ke stávající situaci a k aktuálním protipandemickým opatřením vše nasvědčuje tomu, že i letos Olešnický kvítek proběhne. Můžete se na něj těšit první říjnovou sobotu (tedy 2. října) od 14:00 hodin v Olešnici na Moravě v kulturním domě. 

V průběhu odpoledne vystoupí mladí muzikanti – skupiny i jednotlivci, kteří mezi sebou budou poměřovat síly v muzikantském umu. Vítěze mezi účinkujícími vybere nejen odborná porota, ale také samotní diváci, kteří budou mít možnost hlasovat pro svého favorita.

Jako předešlé roky, tak i letos chceme dát mladým muzikantům možnost vyzkoušet si vystupování na pódiu v konkurenci dalších šikovných dětí. Vyzýváme tak všechny – i začínající muzikanty – aby se nebáli a na Olešnický kvítek se přihlásili. Jak říká Pavel „Žalman“ Lohonka: 

Hrajte kdekoli, kdykoli a s kýmkoli…“.

Zájemci se mohou přihlásit prostřednictvím webových stránek www.olesnickykvitek.cz

Jako každý rok se soutěžící mohou těšit na zpětnou vazbu od odborné poroty, drobné ceny, hlavní výhry (porotní a divácké ceny) a především získání cenných zkušeností a navázání nových přátelství. 

Pokud stále váháte, zda na Olešnický kvítek přijít, nezbývá než k vám poslat výzvu – nezapomeňte podporovat kulturní dění ve vašem okolí, strávíte příjemně svůj volný čas a povzbudíte pořadatele k další práci. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *