Olešnický kvítek je detská soutěžní přehlídka mladých muzikantů, která se každoročně koná v Olešnici na Moravě.Letošní ročník se uskuteční v tradičním termínu – první říjnovou sobotu (1. října 2022) od 13:00 v kulturním domě v Olešnici.

Letos již osmým rokem realizujeme tuto soutěžní přehlídku, na které chceme poskytnout mladým (i třeba začínajícím) muzikantům možnost vystoupit na pódiu, s profesionálním ozvučením, v konkurenci dalších muzikantů a před porotou. I tohle může být první krůček na cestě k celoživotní lásce k hudbě.

Kapely jsou hodnoceny jak samotnými diváky, tak i odbornou porotou, která je obsazována zkušenými muzikanty. V minulých letech zasedli např. Vladimír „Pupek“ Chromeček (zakládající člen skupiny Kamelot a manažer osobností žánru jako jsou např. František Nedvěd, Jaroslav Samson Lenk a Pavel Žalman Lohonka), Roman „Yetty“ Kobler (frontman skupiny Morčata na útěku) nebo Andrea Nymburská (herečka divadla Husa na provázku), či Patricie Theimerová (bývalá členka skupiny D.N.A. Brno).

Na rozdíl od jiných soutěžních přehlídek, jsme otevřeni i starším účastníkům a to až do 20 let (včetně). Naší soutěží prošli dnes už v našem folkovém okruhu známější interpreti, které můžete znát i vy – skupina Pružiny, skupina Zkusmeto, Sam Rychtar,… Skoro pravidelně je reportáž o Olešnickém kvítku ke shlédnutí také v relaci Zprávičko na ČT Déčko (https://www.facebook.com/zpravicky/videos/786912572129579).

Proto posíláme tuto výzvu – víte o někom, kdo by si rád zkusil vystupovat na pódiu? Přihlaste se, nebo předejte tento náš e-mail dál!

Ještě stále je čas, aby se hudební uskupení či jednotlivci přihlásili na Olešnický kvítek 2022. Budeme rádi, když se sejdeme v co nejhojnějším počtu a budeme se pro vás snažit připravit co možná nejhezčí a nejpřátelštější odpoledne.

Zájemci, kteří si chtějí zasoutěžit se mohou přihlásit na odkazu: https://forms.gle/EDRykCKiFX4Q9pSm9

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *