V noci z pátku 14. srpna na sobotu 15. srpna 2020 proběhne vytrvalostní noční pochod se Spolkem (na)Moll. Celý pochod je dlouhý 51,3 kilometru a bude odstartován v Babicích nad Svitavou, kde každý zaregistrovaný účastník dostane základní startovací balíček společně se startovním číslem a dalšími instrukcemi. Všichni nadšenci sportu a nevšedních zážitků, kteří zvládnou celou trasu až do Olešnice, se mohou těšit na pamětní list a upomínkové předměty. 

Po týdnech a měsících, které jsme kvůli pandemii strávili většinou doma, jsme se rozhodli, že tímto vytrvalostním pochodem podpoříme svou fyzickou zdatnost, imunitu a v neposlední řadě také někoho, kdo potřebuje naši pomoc. Na startu trasy bude vybíráno startovné v minimální výši 100,- Kč za osobu, ale každá koruna navíc, kterou účastníci přidají, poputuje vybrané nadaci. Tuto nadaci budou moci (nejen) účastníci pochodu vybrat prostřednictvím hlasování na Facebooku.

Trasa pochodu povede od nádraží v Babicích nad Svitavou (start je plánován na 19:00) přes Adamov – Blansko – Rájec-Jestřebí – Lysice – Hodonín a zakončena bude v Olešnici na Moravě, kde si všichni přeživší budou moci odpočinout na sokolské zahradě u kulturního domu. Na trase bude připraveno několik záchytných bodů, kde se budou moci účastníci občerstvit a nabrat nové síly. V případě, že některý z účastníků nebude moci trasu dokončit, bude mu zajištěn odvoz  – na konkrétním místě, kam bude osoba odvezena, se domluví individuálně s řidičem (dle místa na trase atd.).

Podrobná trasa je k dispozici pod odkazem https://mapy.cz/s/fehuvujaze, vzhledem k fyzické náročnosti doporučujeme, aby všichni zvážili své schopnosti a případně si dopředu naplánovali konec trasy dle svých schopností. Současně je nutné, aby účastníci měli po dobu pochodu na sobě reflexní prvky, a pro pohodlnější a bezpečnější cestu měli čelovky a cyklistické blikačky připevněné na batohu. Abychom mohli zajistit dostatečné množství balíčků, a občerstvení doporučujeme, aby se všichni zájemci přihlásili prostřednictvím registračního formuláře https://forms.gle/wu1wE7LRBfPwZWku6

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *