V Olešnici není pozornost věnována pouze mladým lidem a aktivním osobám ve středním věku. Již třetí rok Spolek (na)Moll pořádá VEČER S MUZIKOU (nejen) pro dříve narozené – v minulých letech znám také pod názvem „Babský čoch“. Osobám, pro které je akce pořádána je přizpůsoben čas, zvolený hudební doprovod i nabízené občerstvení. Přesto pořadatelé apelují na to, že rádi uvítají každého – muže, ženy, mladé, staré i děti. Čím více návštěvníků se na akci sejde, tím více zábavy si užijeme a připravíme tak těm, kteří bývají často opomíjení, ale díky kterým tu jsme, krásně strávené odpoledne a večer.

Tuto akci si každoročně olešničtí senioři velice chválí a vždy prosí o další takovou možnost se společně setkat, zatančit si, zazpívat si, povykládat si a dát si pár piv či sklenku dobrého vína. Rozhodně nejde o akci masovou, kde by se sešly stovky lidí, jako je tomu u běžných tanečních zábav, kam se sjíždí velká část okresu. Připravujeme komornější akci, která však má pro všechny zúčastněné své nezapomenutelné kouzlo. Proto jsme tu znovu s pozvánkou na letošní Večer s muzikou (nejen) pro dříve narozené.

Můžete se těšit na příjemný podvečer až večer se živou kapelou. Záleží na vás, jestli chcete jen posedět a zaposlouchat se do hudby, nebo si i zatančit na bohatý repertoár skupiny Kornet. Připraveno pro vás bude také občerstvení, takže nemusíte odbíhat na večeři domů…

Začínáme v sobotu 13. 8. 2022 v 16:00 za hasičskou zbrojnicí v Olešnici na Moravě. Vstupné 50,- Kč.

https://www.facebook.com/events/763977241305441

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *